Ikbenstil Server MKB

Leveringstijd 6-8 dagen Werkdagen
U wilt dit systeem aanpassen? Dat kan. Stuur ons uw wensen via het offerte formulier en wij mailen u zo snel mogelijk een aanbieding::
Offerte aanvragen- Productnr.: 6771
*met 6 core processor
Configuratie:
Ikbenstil Server voor het MKB met Intel i5 6 core processor en v.a. 4TB aan HDD opslag, *upgrade mogelijk naar 8, 16, 24 of 40TB
Het systeem is standaard uitgerust met 8GB RAM dat uitgebreid kan worden tot max 32GB. Het systeem kan ingezet worden als database of fileserver en virtueele machines (Linux en MS).
De Ikbenstil MKB server is een zeer flexibel systeem dat naar wens aangepasst of uitgebreid kan worden naar mate de toepassingen die u gebruikt. De Ikbenstil MKB server is onder meer geplaatst in "gewone" kantoor omgevingen, bij Webdev's en ook als "home server". Voor toepassingen die een hogere bandbreedte vereisen kan er een 10GBe NIC geplaatst worden en door toevoeging van een Raidkaart kunnen Raid 5 of 6 plus hotspare volumes gerealiseerd worden.
De Ikbenstil MKB Server is geschikt als fileserver voor:
|